Novinky Yamaha 2012

10. 01. 2012

 R1

První viditelnou změnou na R1 jsou lehce pozměněné kapoty, přední světla a kryt výfuků. Speciální červeno-bílá barevná kombinace symbolizuje oslavy padesátiletého účinkování Yamahy na závodních tratích velkých cen.

R1 R1  

Větší inovace je však pod kapotami, kde přibyla kontrola trakce s šestistupňovým nastavením, tedy systém upravující podávaný výkon a krouticí moment na základě vzájemných rychlostí obou kol, bez ohledu na polohu plynové rukojeti.

 R1

Výkon motoru zůstává stejný, ale díky novým palivovým mapám, které lze přepnout do třech módů je chod motoru celkově kultivovanější a výkon posunutý do nižších otáček.

R1

 Více info ZDE

T-Max

Nová generace maxiskútrů T-Max postavena s ostrými křivkami v moderním designu jde na trh s novou verzí zvýšeného objemu motoru na 530ccm , výkon se zvýšil oproti předchozímu modelu o tři koně na 46,5 koně a podobný nárůst zaznamenal i krouticí moment. Nový lehký hliníkový rám naopak ubral na hmotnosti o čtyři kila.

 T-Max

T-Max T.Max

Kolekce k výročí padesáti let Yamahy v mistrovství světa silničních motocyklů na modelech:   FZ8, YZF-R6, YZF-R125, TZR50 nebo skútr Aerox GP 50.

50th