Novinky Yamaha z Milána

06. 11. 2018

Yamaha na výstavě EICMA představila novinky pro rok 2019 a další zajímavé  koncepty

 

Yamaha Ténéré 700

Adventure - Cestovní Enduro

 

 

Putujte za novými obzory.

Tento terénní motocykl s kořeny v závodech rallye určený k dlouhým dobrodružným výpravám pohání dvouválcový motor o objemu 689 ccm s vysokým točivým momentem. Ten vám ve spojení se speciálně optimalizovanou převodovkou poskytuje ideálně vyvážený výkon a ovladatelnost. Vy se tak můžete vypořádat se všemi možnými jízdními podmínkami na zpevněném i nezpevněném povrchu.

Kompaktní trubkový rám a štíhlá kapotáž zaručují maximální hbitost pří řízení vestoje i vsedě a odpružení vhodné pro dlouhé jízdy s paprskovými koly vám umožní dojet úplně všude, kam budete chtít. Stačí natankovat a vyjet. Putujte za novými obzory.

Více informací ZDE

 

Yamaha NIKEN GT

Cestovní GT do každého počasí

 

Nekonečná jízda zatáčkami


Tříkolový design modelu NIKEN přesvědčil většinu jezdců, kteří našli odvahu opustit konvenční řešení a vyzkoušet něco nového. NIKEN byl stvořen, aby exceloval v nepříznivých podmínkách. Dokonale se proto hodí pro celoroční jízdy za každého počasí po náročných horských silnicích.

Nový NIKEN GT nabízí kromě tříkolového designu celou řadu speciálních prvků a poskytuje tak ještě lepší vlastnosti pro cestování na dlouhé vzdálenosti a vyšší míru pohodlí pro jezdce i spolujezdce.

Více informací ZDE

 

 Yamaha XSR700 XTribute

Retro scrambler Faster Sons

 

 

Nový XSR700 XTribute: moderní odkaz ikony 70. let 20. století


Před více než 40 lety představila společnost Yamaha model XT500 se vzduchem chlazeným čtyřtaktním jednoválcem, který se stal jedním z nejoblíbenějších motocyklů v Evropě. Klíčem k úspěchu se stala jednoduchá konstrukce, využitelný výkon a mimořádná všestrannost. Nový model XSR700 XTribute, s barvami vycházejícími z modelu XT a vzhledem klasického scrambleru, si zachovává ryzí charakter XT a vzdává tak hold tomuto kultovnímu motocyklu.

 Více informací ZDE

 

Yamaha YZF-R1 GYTR 2019

Exklusivní limitovaná edice ve výročních barvách

 

Okruhová YZF-R1 GYTR ve vítězných barvách závodu Suzuka 8 Hours

Jako poctu tohoto významného okamžiku a dvou desetiletí předního postavení v oblasti superbikových technologií společnost Yamaha Motor Europe hrdě představuje limitovanou edici okruhové YZF-R1 GYTR 2019. Modely k 20. výročí ve vítězných barvách závodu Suzuka 8 Hours jsou také vybaveny doplňky GYTR® Performance - Genuine Yamaha Technology Racing - a dalšími speciálními díly. Model YZF-R1 GYTR je určen pouze pro použití na uzavřených okruzích.

 

YAMAHA XMAX IRON MAX

Elegantnější a luxusnější verze skútrů XMAX

 

Buďte rychlí a nekompromisní na novém XMAX IRON MAX!

Pouhý rok po úspěšném uvedení nové řady XMAX společnost Yamaha představuje novou speciální edici XMAX IRON MAX s ještě bohatší výbavou, která potvrzuje výjimečné postavení těchto ostrýchsportovních skútrů. Nová speciální edice s modely kubatury 400, 300 a 125 je určena zákazníkům, kteří požadují praktičnost a dynamiku, a osloví každého, kdo hledá špičkové provedení a osobitý stylový vzhled.

 

KONCEPT SKÚTR YAMAHA 3CT

Představujeme 3CT: Nový prototyp městského skútru

 

Miluj, žij a jezdi. Budoucnost je tvoje!

Mnoho z těchto nových zákazníků, kteří v uplynulých letech přesedlali na koncept tříkolového skútru, se nyní poohlíží po větším tříkolovém modelu, který by nabídl vyšší výkon a dokonalejší komfort, ale měl stejně příjemný charakter jako Tricity.

S cílem splnit potřeby těchto zákazníků, ale i ostatních zájemců o inovativní řešení skútru s výjimečně vysokou stabilitou, vstoupila společnost Yamaha do další fáze svého komplexního vývojového programu tříkolových vozidel a na výstavě EICMA poprvé představila prototyp 3CT.

Nový model potvrzuje, že budoucí konstrukční trend značky Yamaha zachovává směr prověřený modelem Tricity, tj. důraz na snadné řízení a nízkou hmotnost společně se zvýšeným výkonem pro vyšší rychlost a špičkovou dynamiku. Takové vlastnosti umožňují jízdu na delší vzdálenosti a současně zachovávají modelu Tricity agilitu potřebnou pro provoz ve městě.

 

Yamaha YZF-R3 a YZF-R125

Rychlejší a agresivnější malé supersporty

 

Za přítomnosti továrního jezdce Yamahy WSBK Michaela van der Marka byly oficiálně představeny malé supersporty Yamaha YZF-R3 a YZF-R125

Pro rok 2019 společnost Yamaha představila nové modely, který spojuje radikální styl YZR-M1 s řadou nových vysokovýkonných technologií a vybroušenou ergonomií. Modely s ozančením R tak představují nejucelenější řadu špičkových supersportovních motocyklů.

Více ZDE