Novinka Yamaha MT-10

11. 11. 2021

 

 

Nový motocykl MT-10, vyladěný pro ještě senzačnější pocit točivého momentu, je nejpokročilejším modelem Hyper Naked, jaký kdy společnost Yamaha vyrobila. Nejnovější stroj MT-10, vyrobený s využitím nejmodernější technologie motoru a šasi modelu R1, vám poskytne vyšší výkon, větší agilitu a více citu.

 

Král řady MT vyžaduje naprostý respekt a první, co upoutá vaši pozornost, je nová kompaktní sestava světlometu a upravená nádrž, které podtrhují výjimečnou mechanickou krásu modelu MT-10. Jakmile uslyšíte hluboký zvuk sání motoru CP4 o objemu 998 ccm, budete vědět, že tenhle motocykl je pro vás ten pravý.

 

 

VÍCE O MOTOCYKLU ZDE

 

 

Hluboko v lehkém šasi Deltabox je ukrytá nejdokonalejší sada elektronických pomocníků jezdce, která je navržená tak, aby vám poskytla nejvyšší stupeň ovladatelnosti. Díky nastavitelným vyspělým systémům, které řídí trakci, prokluzování kol, zvedání předního kola, brzdění motorem a brzdění, můžete svůj motocykl MT-10 nastavit přesně tak, jak si přejete.

 

Když společnost Yamaha před deseti lety uvedla na trh první model MT Hyper Naked, změnila tím jednou provždy svět motocyklů. Řada MT se jasně zaměřuje na točivý moment, agilitu a cit a dává jezdcům možnost zažít syrové emoce a okamžité vzrušení, díky čemu je každý stroj Hyper Naked výjimečný.