Nové rukavice Knox Handroid IV

24. 04. 2019

To nejlepší ještě vylepšeno! Nová čtvrtá generace rukavic Knox Handroid

 

Představujeme zásadní novinku pro rok 2019. Nové sportovní rukavice Knox Handroid čtvrté generace. Nejbezpečnější rukavice na trhu poskytují ještě větší bezpečnost, atraktivní vzhled a zcela mimořádné pohodlí.

 

Rukavice jsou vybaveny Inovovaným patentovaným systémem SPS s evolučním chráničem Microlock a aerodynamickými exoskeletonové výztuhy na prstech. Na nových Handroidech jsou použity nové materiály a zdokonalený je také systém zapínání Boa.

 

Nová generace motocyklových rukavic Handroid IV je produktem Knoxu, který proti svým úspěšným předchůdcům opět udělal výrazný krok vpřed ve vývoji bezpečnosti a posunul hranice na nejvyšší úrovni v oblasti moderního designu a v inovacích.

 

Všemožnými oceněními ověnčené rukavice na motorku Knox Handroid předchozích generací nastavily nejvyšší standard sportovních rukavic za posledních deset let díky svému unikátnímu designu a vzhledu, kde dominují vnější ultimativní exoskeletonové chrániče prstů, chránící proti nárazům a oděru.

 

Výzvou pro společnost Knox bylo vždy neustále zlepšovat, inovovat a vyvíjet své produkty. Rukavice na motorku Handroid IV jsou navrženy jak pro jízdu ve městě, dlouhé cesty, tak i na závodní okruh. Výsledkem vývoje je elegantní a moderní vzhled rukavic, který je k dispozici ve více barevných kombinacích.

Veškeré produkty KNOX HANDROID naleznete ZDE