Nová kolekce Paddock Blue 2020

17. 09. 2019

Představujeme novou kolekci oblečení Yamaha Racing Paddock Blue 2020

 


Kolekce Yamaha Paddock Blue inspirovaná závody

Od svého založení v roce 1955 se společnost Yamaha zúčastnila mnoha závodů a v řadě z nich zvítězila. Závodění se tak stalo přirozenou součástí jejího DNA. Soutěživý duch je hluboce zakořeněn v základních hodnotách, které značka Yamaha vyznává, což již sedmdesát let dokazuje svou účastí na závodech světových šampionátů v prakticky všech nejdůležitějších silničních i motokrosových kategoriích.


Staňte se součástí závodní rodiny Yamaha

Kolekce Paddock Blue Yamaha z vysoce kvalitních funkčních tkanin se vyznačuje dynamickým designem a dokonale odráží filozofii značky zaměřenou na ryzí závodění. Paddock Blue zaručuje dokonalý vzhled i pohodlí za všech okolností a je nezbytností pro jezdce, tým i fanoušky, kteří chtějí demonstrovat svou příslušnost ke značce a stát se nedílnou součástí závodní rodiny Yamaha.

 

Oblečení Paddock Blue 2020: Evoluce závodního ducha Yamaha

V roce 2020 dochází k rozšíření a evoluci řady Paddock Blue uvedením úžasné nové nabídky oblečení pro muže, ženy i děti. Sortiment triček, mikin, polokošil a svetrů je širší než kdykoli dříve a nabízí individuální styl zahrnující modročerné barvy, které jsou pro značku Yamaha charakteristické. Mnoho z nich má na zádech rovněž nový potisk ve stylu páteře. Nové modročerné hybridní bundy nabízejí vysoký komfort i za nízkých teplot. Díky pružné a mimořádně pohodlné tkanině se nové sportovní kalhoty a kraťasy skvěle hodí pro práci i volný čas.


Sladěné doplňky Paddock Blue

Kolekce doplňků a příslušenství Yamaha Paddock Blue pro rok 2020 obsahuje nový lehký batoh v modré nebo černé barvě a tašku na helmu s kapsou na přední straně. Na drobné předměty je tu pak nová ledvinka a také zcela nepromokavá motorkářská ledvinka, kterou lze nosit kolem pasu nebo šikmo přes rameno.

Objednat můžete ZDE

Nové batohy ZDE

Doplňky ZDE